Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C5-03 telefonról valakin...

Nokia C5-03 telefonról valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Vagy ajánlani tud valaki valami nem túl drágát, érintőképernyőset és CSAK NOKIÁT?
2012. aug. 6. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden olcsó érintős Nokia nagyon rossz, a drágábbak meg nem érik meg, duplán túl vannak árazva.
2012. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem ilyenem van én nagyon szeretem. Bár nem tudom, hogy ez hiba e, illetve, ha hiba akkor gyári e, de amikor teljesen lemerül, annyira, hogy ki is kapcsol, és töltőre rakom akkor kell egy két perc, mire be tudom kapcsolni, lehet, ez csak az enyémnél van így. :) Ezen kívül tökéletesen elégedett vagyok vele, tudja azt ami miatt megvettem anno :)
2012. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké, akkor ajánljatok valami szépet, nem horibilis árért, és ami jó minőségű... Női kézbe valót :) Nokia 6303-asom van ami nálam elpusztíthatatlan(nak tűnt 3 éven keresztül), de már kezd megfáradni.. :(
2012. aug. 6. 17:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 710. Ez egy remek készülék.
2012. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lumia 710
2012. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lumia 800/900.
2012. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!