Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend G300 csengetésév...

Huawei Ascend G300 csengetésével kapcsolatban, -nagyon halkan csörög szerintem- van megoldás? Tapasztalat ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 07:03
 1/7 anonim ***** válasza:
A Beállítások - Hang - Hangerő-nél tudod állítani.
2012. júl. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy csináltam ! Egy átlagosan forgalmas utcán,szinte egyáltalán nem hallani. Ha nem rezegne, ..... :(
2012. júl. 6. 05:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Cseréld le a csengőhangot.

Egy fájlkezelővel (ha nincs, a Play-on találsz - pl. Astro) hozz létre az SD kártyán:

média/audio/ringtones

mappákat, amelyik zenét, hangot ide bemásolsz, beállíthatod csengőhangnak. Válasz nagyobb bitsebességű, hangosabb zenét.

2012. júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

* jav.


media/audio/ringtones

2012. júl. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Visszavittem a Vodafone hoz, és mivel 72 órán belül voltam, kicserélték, volna, de a másik készülék ugyan azt produkálta-nem is kezdenek el csörögni, csak mikor a hívó fél a 3 ik csengetést hallja!és akkor se túl hangosan!- Ráfizettem és elhoztam egy samsungot ez már úgy csörög a maximumon, ég és Föld a különbség!
2012. júl. 8. 08:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyik samsungra cserélted?
2012. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
GT-S5830i re
2012. júl. 8. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!