Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írják sokan különböző...

Miért írják sokan különböző fórumokon, hogy a "BlackBerry-nek vége"?

Figyelt kérdés

Én például ilyen telefont szeretnék, bár nem vagyok manager, de elég sokat böngészem a netet, és főleg sms-ben kommunikálok na meg sokat telefonálok is, szóval kizárólag qwerty-s jöhet szóba.

Mégis minden fórumon írják, hogy "nincs jövője" meg "vége a bbnek". Miért? Nekem volt már androidos sonym, az kuka kb...



2012. aug. 7. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert a RIM a csőd szélén áll.A BB gyárak felétől, a munkások nagy részétől megszabadult, és ha maga a RIM nem is csődöl be az üzleti szolgáltatások miatt, a Blackberry gyártásával magával felhagyhat.Nemrég cikkeztek arról egyébként, hogy a Microsoft megpróbálja felvásárolni, szóval ha ez sikerül is, akkor lesz BB, csak nem BB os-sel, hanem WP8 platformmal.

Mellesleg az új BB-oshez készített 3-4 BB prototípusból ha jól tudom, csak egynek van fizikai qwerty billentyűje, a másik kettő tapicskolós, a mai trendeknek megfelelően.

2012. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt van pár cikk:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


A legnagyobb gond ott van, hogy tavaly még úgy volt, hogy idén kitolják az OS 10-et a RIM kapuiból.Igen ám, de jött az android 4.1, jön a WP8, jön az új iPhone az új OS-sel, és ezek mellett egy majdnem fél éves csúszással, illetve hát az eredetihez tervezetthez képest egy éves csúszással, ha nem sikerül felfuttatni a rendszert, akkor a BB-nek könnyen annyi lehet.

Elég sz*rul csinálták meg, jelenleg szorul a hurok a nyakuk körül, és minden az OS10-en fog múlni.

2012. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm. Én pont hogy érintőst nem szeretnék, mert elég csúnya melléütéseket és helyesírási hibákat (nem szokásom általában) produkáltam céges e-mailekben a sonym tapicskolós billentyűzete miatt...csak a mai választék (telefonok terén) kb 85% (vagy több) érintős...
2012. aug. 7. 13:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a cikkeket!
2012. aug. 7. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!