Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség SÜRGŐS! Szerintetek...

Segítség SÜRGŐS! Szerintetek ez a telefon klón vagy eredeti?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 7. 22:13
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Esetleg létezik olyan klón vagy replika, ami - mint az eredeti iPhone - nem szétszedhető, tehát nem lehet benne aksit cserélni?
2012. aug. 7. 22:21
 2/25 anonim ***** válasza:

igen az a 4s eredeti

és nem tudok olyan klónról aminrk nrm lehet leszedni a hátlapját

de egyet tudj a klónokról:kerüld őket amilyen messzire csak lehet mivel szar az összes

2012. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ.

Remélem biztos vagy a dolgodban :), mert holnap küldöm a iPhone 3-asomat cserébe postán, és nem szeretnék klónt kapni.

2012. aug. 7. 22:41
 4/25 anonim ***** válasza:
Szerintem klón, a ledes vaku túl közel van a kamerához... + gyanúsan olcsó.
2012. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Szeretném kerülni a klónokat, csak nem tudom, hogy miről lehet őket felismerni. Azért is kérdeztem, mert voltak itt-ott infók, hogy csak meg kell fogni stb., de így képről nem tudtam volna.
2012. aug. 7. 22:48
 6/25 A kérdező kommentje:
ajaj, most akkor jól összezavarodtam.
2012. aug. 7. 22:49
 7/25 anonim ***** válasza:
Ne vegyél nagy összegben olyantól, akinek ez lenne az első eladása, és alapvető szavakat nem tud helyesen leírni.
2012. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

A kameránál a vaku tünt fel, nézd meg az eredetit:

[link]

Aztán nézd meg amit venni akarsz. Előre meg eszedbe se jusson semmit küldeni.

2012. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

A vaku nekem is feltűnt, de amiket eddig olvastam, meg láttam képeket, azon is volt, hogy ilyen közel volt.

Nagyon elbizonytalanodtam, egyébként még rá kellene fizetnem a iPhone 3-asomra 20.000 Ft-ot, de csak akkor, ha megjött a telefon.

2012. aug. 7. 23:03
 10/25 anonim ***** válasza:
Kicsit gondolj bele... 70000 Ft-ért akarja eladni a telefont, ami gyanúsan olcsó. De még olyan rendes is, hogy beszámítja a 3G-t 50-ért, ami meg nem ér annyit:) Csak küldd el előre ugye... Szerintem hagyd ezt a telefont.
2012. aug. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!