Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek elég lenne a 14...

Szerintetek elég lenne a 14 éves fiamnak egy Samsung galaxy mini? Mert telefont szeretnék venni neki és ez elég kedvező árban van. Ha van még más olcsóbb telefon tudtok írni egy párat?

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Esetleg Huawei y200?

Hardveresen komolyabb, mint a mini.

2012. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem érdemes venn galaxy minit venni

mert:nagyon rossz minségű kamera és processzor és harderben is gyenge

inkább egy sony ericsson live with walkman ami sokkal jobb és az ára is nagyon kedvező

2012. aug. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mennyivel erősseb a mininél???
2012. aug. 7. 22:34
 4/11 anonim ***** válasza:

Ja..kedvező volt, amíg nem 45-ért árulták, hanem 36-ért a Live-ot.


Kérdező: mivel armv7-es utasításkészlettel dolgozik az y200 processzora, így a számítási sebessége messze jobb, mint a mininek, illetve a playen jóval több app kompatibilis az armv-7es chipsetekkel, mint az armv6-osokkal.

2012. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

4es, szerinted sokat értett belőle ez a hölgy?:D


Samsung Galaxy Ace- 44ezer forint, kicsit drágább mint a mini, de jobb is.

Nokia Lumia 610- 42 ezer forint, ez megéri az árát. Nem fogja hamar összetörni, nagy a memóriája. Ez való egy 14 éves fiúnak.:D


Sony Xperia S tulajdonos 15 éves lány vagyok. Igen, kihasználom a telefont. Ez 112ezer volt, de nagyon megérte szerintem. :)

2012. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3-as;


Akkor van igazi bukta, ha kiderül, hogy a kérdező nem a gyengébbik nem tagja, ugyanis sehol nem írta, tudomásom szerint.

Akkor van bukta, amikor kiderül, hogy az Ace-ben koppra ugyanaz a hardver van, mint a miniben, szoftveresen ugyanaz, így mi is kerül 20 ezerrel többe a Ace-ben?Nyilván nem a felhasznált fém elemek.

Akkor van bukta, ha megveszik a kérdező a gyereknek a Lumia 610-et, majd elkezd csodálkozni, hogy más gyerek miért tud olyan könnyen játékokat telepíteni az androidos telójára, ő miért nem, és miért nem ismeri fel a számítógép a telefont egyszerű USB háttértárolóként, vagy bluetoothon miért ne mtud küldeni a haverjainak képet, vagy fogadni.


Továbá, hogy ténylegesen kihasználnád-e az Xperia S-t, azt is kétlem.

Például az NFC-t azt hogyan is használod ténylegesen arra, amire tervezték?Ez csak egy példa volt.

2012. aug. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5-ös*
2012. aug. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De gondolom az "OLCSÓBB" szó is elkerülte a figyelmed.

Ahelyett, hogy a 40+-os telókat ajánlanád egy 25-30ezres teló helyett, vagy vagiznál egy 112 ezres telóval, mondj egy okosat inkább.


Elnézést az OFFért.

2012. aug. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olcsón a legjobb a Huawei ascend y200. Sokkal jobb a mininél minden tekintetben.
2012. aug. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5-ös


azt én is kétlem hogy kihasználod az Xperia S-t, habár 15 évesen lehet a 0.facebook nyomkodása 24/7-ben jelenti a kihasználást, de ezt nem tudhatom.

én fél éve vettem használtan egy x8-at, akkoriban a legolcsóbb vaterás árhoz viszonyítva 2 ezerrel olcsóbban megvettem(18e-ért).

szerintem még az x8 is jobb ennél a samsungnál, ugye x8 tulajként, amit akkor vettem amikor már másnak kifutó termék lett, volt már a kezembe galaxy mini is, az első benyomásom az volt, nem rossz, aztán bekapcsoltam, hát a kijelzője mindenre jó, csak nézni nem, egy perc után már bántotta a szemem.

az x8-ban egy rossz van, mégpedig hogy 2.1-es droidig frissíthető hivatalosan, de a főzött romokkal a 2.3.7 tökéletesen fut, processzort húzva egy nagyon gyors telefon(pedig csak 710 Mhz-re van húzva).

2012. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!