Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia vagy Samsung? A többi...

Nokia vagy Samsung? A többi alul .

Figyelt kérdés

Két telefon felkeltette az érdeklődésem , de nagyon :)

A két telefon egy Samsung i9100 Galaxy S2 és egy

Nokia lumia 800 .


Melyik a jobb ?



2012. aug. 7. 23:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
én a wp t venném azaz a lumiát még akkor is, ha a wp8 frissítést nem kapja meg. Van rá minden ami kell, minőségibb a samunál és én spec nem szeretem a droidokat. Hogy melyik a jobb? Kinek mi fontos.
2012. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

LEginkább azt kellene eldöntened, hogy WP7.8(majd) OS-t szeretnél használni, vagy androidot.Mindkettőnek a maga előnyeivel és hátrányaival.


A lumia 800 a WP fronton az ár-érték arányát tekintve a legjobb vétel.Habár, ha szeptember-október környékén a piacra dobják a wp8-as Lumiát, és sikeresen fel is fut, akkor könnyen lehet, hogy olcsóbb is lesz hamarosan a 800.


Androidos tulajként én is a Lumiát mondom, mert már volt wp7-es telóm.

2012. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
40%

egyértelműen a samsung! az új wp7 az egyik legsz*rabb oprendszer amit valaha alkottak


1: amit a Windows fejlesztett lumia op.rendszer ami az új nokiákban van, lassú. ellenben az android ami az linux-nak a telefonos változata sokkal gyorsabb, szebb, és sokkal több app van rá.


2: jó pár haveromnak van lumiája és el kell mondanom hogy sz*r. A telefon igaz hogy szép, de ami belül van az egy semmi.


3: a samsungra van ICS frissítés amitől sokkal gyorsabb lesz a szoftver + maga a telefon is k*va jó nem azért mondom mert nekem is az van, hanem azért mert az android meg a lumia (WP7) az olyan mint michael jackson és fluor tomi :)


4: a samsungban super amoled plusz kijelző van ráadásul ha 170 centiről leejted semmi baja nem lesz az ég világon


5: a samsung galaxy s2 2011-ben a legjobb telefon, 2012-ben a 4-ik helyen áll.


6: itt egy videó, ahol összemérik a gyorsaságukat: http://www.youtube.com/watch?v=8NuzEAQLyKw


egyszóval samsung

2012. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek !

minden válasz hasznos volt :)

2012. aug. 7. 23:52
 5/30 anonim ***** válasza:
93%

Xperia S.


Amúgy Samsungot sohase vegyél! Nem ilyen lejárató kampány vagyok, de inkább vedd meg a Lumia-t, minthogy a samsungot. :)

2012. aug. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
0%

De, bizony így néz ki a lejárató szöveg "Samsungot ne", de semmi magyarázat.

Samsungot vegyél, ne sz@r WP7-es lumiat. Azt úgyis megbánnád, annyira merev. De ha semmi egyénit nem akarsz belevinni, nem kell kivehető memóría kártya, nem akarsz egyéni csengőhangot, nem akarsz bluetooth kapcsolaton fájlokat másolni, Még mi kedvünk szerint cserélgetjük a ROM-ot, a wp7-esek azzal izzadnak hogy tegyenek bele egyéni csengőhangot.

2012. aug. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
Ha a kettő közül kell választani akkor SGS II. A Lumiát a windows miatt nem ajánlom. Nagyon kötött op. rendszer.
2012. aug. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

uristen.. -.- lassabb a wp7 az androidnál? ja NEM!

azok mondják a samsungot, akiknek csak a samsung létezik még konyhakésben is..és akiknek nem volt még wp7-jük.

2012. aug. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Sony-m van, mégis a Samsungot mondom ebben az összehasonlításban, kedves előző. Ja és próbáltam már wp7-es Nokiát.
2012. aug. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Az s2 árából kijön az Xperia s és az jobb. Egyébként ezek közül az s2-t választanám.
2012. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!