Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson live with...

Sony ericsson live with walkman vs. Alcatel 955? Telefon vásárlás előtt álok, és ez a két telefon tetszett meg nekem. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Nem volt még okos telefonom, egy 5éves samsungot használok. Nem is cserélném le, de szegénykém már nem sokat tud számomra nyújtani. Az elsődleges célpontom az, hogy a telefon kijelzője szép legyen, szóval nem legyen pixeles. Mostani telefonom kijelzője 2,2-es TFT, ha olyan képet adnak ezek, akkor már nagyon jó. Nem játékra kell. Internet, olvasás, és egy kis multimédia. Ja, és ne akadozzon nagyon, a kicsi még bőven belefér. Tudom, hogy a walkman szépen szól, de remélem az alcatel sem szól rosszul, mert az nekem jobban bejön, de ha sok negatív kritika éri az alcatelt, akkor megelékszek a walkman telóval is. Max egy két programot tennék rájuk....
2012. aug. 8. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Olvasd végig.A közepe-vége felé van pár személyes tapasztalat is az OT-995-ről.


Ha olvasni is akarsz, meg böngészni, akkor a kényelem, és az erősebb hardver miatt az OT- 995-öt javaslom.

2012. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!