Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen kicsi telefont vegyek?

Milyen kicsi telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretném megvenni az elsö érintöképernyös telefonomat, de nem szeretnék rá többet költeni mint 40e Ft és szeretném ha kis aranyos zsebben kényelmesen elférö lenne. Eddig ami megfogott az a SE Live Walkman, tudnátok nekem mondani róla vélemény, vagy ajánlani valami másat? Elöre is köszönöm :)

2012. aug. 8. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem SE Live-om van . Szerintem jó kis telefon és megéri megvenni . De mire kellene a telefon ( nettezés , zenehalgátas , fényképezés , stb ) ?
2012. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Itt ott netezés (e-mail), inkább zenehallgatás, fényképezés az egyáltalán nem fontos, arra van külön gép :)
2012. aug. 8. 15:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon megéri ez a telefon, nekem is van egy olyanom és tényéeg a legjobb választás ebben az árban!!! :)
2012. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szintén tulaj vagyok, és nagyon hozzám nőtt a mobil. Gyors, szép a hangja, és bírja a strapát. Csak ajánlani tudom.
2012. aug. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
[link] Nekem ilyen van, nagyon tetszik benne, hogy nem hólapát méretű és nagyon elegáns külsővel rendelkezik.
2012. aug. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó választás az LWW.

Az ICS-t több helyen olvastam hogy nem olyan jó vele, mint 2.3-mal.

A nokiával amit linkeltek egy gond van, nem androidos

2012. aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat, egyre jobban meg vagyok róla győzödve, hogy ö lesz az új kis kedvencem :)
2012. aug. 8. 17:42
 8/10 A kérdező kommentje:
Szívesen fogadok még véleményeket :)
2012. aug. 12. 20:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is Live-om van :) én nagyon szeretem. legjobb választás!
2012. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Erikowertz válasza:

nekem van egy xpria play-em nagyon jó telefon !:D

ajánlom

2012. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!