Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen akkumulátort vegyek...

Milyen akkumulátort vegyek Samsung Galaxy Ace-hez?

Figyelt kérdés

Egy év használat után a gyári akkumulátor tönkrement (felpuffadt), újat kellene vennem, de nem tudom, hogy milyet érdemes venni és hol lehet kedvező áron kapni.


Gyárit szeretnék venni, nem utángyártottat. Gyáriból van nagyobb, mint 1350 mAH-es?


2012. aug. 8. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy Samsung szakszervizben adnak hozzá gyárit. Amúgy mi bajod az utángyártottal? semmiben nem különbözik csak abban hogy nincs ráirva hogy samsung. És ebben nem vagyok biztos de lehet hogy gyáriban ace-hez nincs is nagyobb mint 1350mAH mivel azt gyártják hozzá ezért gyárilag aztis fogják hozzá adni. (de ez nem biztos)
2012. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyobb akksit a mugen power gyárt olyan minőségben, amiért megéri fizetni, de ez is csak 1600 mAh-s, papíron 23%-kal több delej.Ez 50 dollár+szállítási költség, ami nem olcsó.


Ha nem utángyártott akksi kell, akkor ahogy előttem mondta a válaszoló; Samsung szaküzlet.

2012. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!