Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb? Az...

Szerintetek melyik a jobb? Az Iphone 4S vagy Samsung galaxy s3?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy szerintetek melyik a jobb telefon? Mert szeretnék venni egy új telefont és nem tudom igy h melyik lenne a jobb mert sok helyen olvastam kritikákat és előnyöket is pl a samsung-ra sokan mondják h lefagy sokan nem iphone-ra meg h hamar törik meg divattelefon és fele annyit sem tud mint az s3. Ebben kérném a segítségeteket vagy tapasztalataitokat.
2012. aug. 8. 17:35
 1/2 Cloofer ***** válasza:

iPhone 4S, mert Samsung az árához képest nenm valami jó anyagokból készült és nm valami jó a kezelőfelülete sem.

Szerintem csúnya is, mondjuk ez teljesen szubjektív.

iPhone meg nagyon pénzes telefon, szóval én inkább egy HTC One X-t vennék, az is 4 magos és jobb mint a SGS3

2012. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
figyelj nem pénz kérdése az tök m1 mennyi csak melyik a jobb? most pénztől eltekintve
2012. aug. 8. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!