Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet megoldani, hogy...

Hogyan lehet megoldani, hogy android 2.3 as rendszer felismerjen egy USB eszközt?

Figyelt kérdés
Van egy Telenor OneTouch telefonom és vettem egy USB átalakítót aminek az egyik vége belemegy a telefonba, a másikba pedig bármilyen eszközt lehet csatlakoztatni ami USB-s. Pl pendrive egér stb. Kipróbáltam több eszközt is, de semmi nem történt. Valamilyen programot kéne leszednem (driver szerűség)?

2012. aug. 8. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt a funkciót nem támogatják az androidos telefonok. Ez inkább a tabokra jellemző.
2012. aug. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

youtube-on láttam róla videót és ott telefonnal használták

lehet h rootolni kéne de azt nem tudom hogyan kell, mert a super one click kifagy a 7. lépésnél a 2.3-as rendszer alatt

2012. aug. 9. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!