Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a ZTE Atlas...

Mi a véleményetek a ZTE Atlas 3,5 W telefonról? külsejéről, de főleg az lenne a fontos hogy milyen gyors hogyan kezelhető.

Figyelt kérdés
Láttam egy cikket amiben nagyon leszólták, de én több véleményre lennék kíváncsi. Szerintetek a ZTE Blade jobb lenne?

2012. aug. 8. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez szinte ugyanaz, mint a blade...


Tipikusan a rókabőr esete.

Ennyiért vagy olcsóbban jobb telókat kapni. Nem véletlen szólták le...

2012. aug. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is őrajta gondolkodom,mert a ram-ját meg mittudjam én milyét nagyon leszólták,pedig szerintem okos,vagyis annak tűnik.Én közte a Huawei Ascend y200 és a Samsung Galaxy mini között gondolkodok.Bár szerintem a Huaweit jóval megelőzi,bár én ezekhez a Ghz-khez vagy micsodákhoz nem értek,de nekem nemis az a lényeg :D
2012. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Bár szerintem a Huaweit jóval megelőzi"


Ja megelőzi, 3-4 éves technológiájú armv6 procival. De nekem mindegy vegyétek, mert zte.

Blade után már megtehetnek bármit, évente nyomatják az ugyanolyan hardverű telókat orrba-szájba...


(A huawei-ben armv7 proci van, flash támogatás stb.)


Jóval megelőzi... Persze...

2012. aug. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!