Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc G1 (T-mobile G1) hogyan...

Htc G1 (T-mobile G1) hogyan lehetne megoldani? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömnek van egy htcg1 (T-mobile g1 ) -es telefonja nem tudjuk mit csinált vele a nagybátyja az a lényeg h nem ismer fel 1 sim et sem ez még nem lenne gond de a lezárás funkcióval szórakozott és be kéne jelentkezni a google fiókjába a számítógépe meg nem ismeri fel nem tom h miért . Van valakinek ötlete? Akármit meghallgatok!Szerintetek segítene ha lefrissítenénk az android-ot rajta? GB van rajta.és ha tudtok olyan programot ami felismeri a htc g1 et pl:nekem Sony ericsson live with walkman em van annak alapból van programja ami segít az ilyen dolgokban Sony pc companion 2.1 htc telefonokhoz találtak ki ilyet ha igen link pls mert én sehol se találtam ! A válaszokat előre is köszönöm

2012. aug. 8. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg resetelni a telefont. [link]
2012. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szürke képernyőés lószart se csinál SIKERÜLT ....ELBASzNI
2012. aug. 10. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!