Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adnak nekem előfizetéses...

Monika0000 kérdése:

Adnak nekem előfizetéses telefon? ( T-mobil)

Figyelt kérdés

Most nem régiben töltöttem be a 18. életévemet. Még egyenlőre tanulok. De minden hónapban a gyakorlatokért kapok pénzt. Hozhatok ki a nevemre előfizetéses telefon?? Ha igen akkor milyen papírok szükségesek??


Köszönöm a válaszokat.



#telefon #előfizetés #T-Mobile #tanuló #előfizetés 18 éves #előfizetést annak aki nem dolgozik?
2012. aug. 8. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Köthetsz előfizetést, személyi, lakcímkártya meg közüzemi számla kell hozzá. A vodánál régebben volt olyan, hogy kauciót kértek, nem tudom a T-nél hogy van.
2012. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze köthetsz ha már 18 elmúltál . Személyi , lakcímkártya 100% hogy fog kelleni . Nálam mást nem is kértek hozzá .
2012. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az én nevemen nincs közüzemi számla. Gondolom az meg nem jó ami a szüleim nevén van ?
2012. aug. 8. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy arra a címre szóljon ahova be vagy jelentve, mindegy hogy kinek a nevén van. Lehet tényleg nem kérik(régebben kellett). Azért mondtam, hogy inkább vigyél azt is, hogy ne kelljen 2x menni.
2012. aug. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2012. aug. 8. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tudtam venni, pedig nem dolgozok még. Kellett a diákigazolványszámom (mert like 300 díjcsomagot kértünk), a személyi számom + egy másik iratom száma, amire a jogsim számát adtam emg. Ennyi volt
2012. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam személyit kértek,közüzemi számlát, és egy munkáltatói igazolást ja és kell minimum 3 hónap munkaviszony de lehet,hogy csak nálam genyóztak :P azt tudom,hogy a telenornál 2 fényképpel ellátott igazolvány kell személyi+jogsi vagy útlevél...ők nem szeretnek vevő kört bővíteni pedig náluk akartam venni először telót
2012. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!