Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE LIVE WITH WALKMAN. Megéri...

SE LIVE WITH WALKMAN. Megéri rootolni?

Figyelt kérdés
Még van rá 2 év garancia! Arra lennék még kíváncsi meddig lehet húzni a prociját ?

2012. aug. 8. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Rossebnek kell húzni? Amúgy ha custom romot akarsz rá tenni akkor igen, meg amúgyis, hasznos.


Azt meg jó ha tudod hogy a rootolás miatt nem ugrik a gari, csak ha a hardveres károsodás egyértelműen a rootolás következménye.


Pl túlhúzod a procit és megsül, bár iylen 40fokban még csak túl sem kell húzni.

2012. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tuti nem húznám. Mai herkentyűk amúgy is hamar tönkremennek, akkor meg minek fizetnél tízezreket ha elszáll a gari is róla. Ha meg még húzod is a procit, pláne hibás lesz
2012. aug. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elvileg 1.5ghz-ig lehet húzni, de ehhez a rootolás nem elég, ki kell nyitni a bootloadert is hozzá.

Ha szolgáltatós a teló, akkor még előbb függetleníteni kell a bootloader nyitáshoz.


Rootolni megéri, de inkább szvsz az ezt igénylő alkalmazások használatához, titanium backup stb.

2012. aug. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok, annyit akartam írni hogy *tuti nem rootolnám*



fáradtság XD

2012. aug. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Szerintem megéri rootolni, de nem a proci húzás miatt.

Én pl. rootoltam, titanium backup és sok olyan app miatt aminek ez kell, adaway, autostars, busybox installer, clocksync, file expert root fájlkezelő funkciója, lucky patcher (ez a marketen nincs fent, pl. máshonnan letöltött fizetős appoknál ki lehet vele kapcsolni, hogy ellenőrizze meg lett-e vásárolva az adott app), market access, sd maid, swapper, terminal emulator.


Kérdező:


Ha rootolni akarod emiatt csináld, a proci húzást meg felejtsd el.

2012. aug. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, mert bootloadert kell nyitni, amivel mindenképp buktad a garanciát! Más célokért megérheti. Egyébként telefontól függ meddig húzható. Az enyém 2Ghz-en stabilan üzemel.
2012. aug. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább addig ne rootold amíg van rajta garancia mert ha rootolod akkor azt a garanciát kidobhatod az ablakon!
2012. aug. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De am sztem tök hülyeség még azt a telót rootolni mert elég erős telefon, húzni meg még nagyobb hülyeség!
2012. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megy a zöld kéz mindenkinek:)
2012. aug. 9. 17:48
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja még azt megkérdezhetném hogy SE Live With Walkman re mennyi costum rom van és ezeknek mik az előnyei/hátrányai
2012. aug. 9. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!