Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri elcserélni samsung...

Megéri elcserélni samsung galaxy s2 telefonom egy iphone 4 8gbra?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 03:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A SGS II újabb és jobb mint az I 4.
2012. aug. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Az iPhone sokkal kényesebb, ráadásul mára tucattelefon lett. (Még ha klón is)
2012. aug. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát igazábol nem tudom. Nekem tetszik az iphone. Hogy érted hogy klón? És mi helyzet a i4sel?
2012. aug. 9. 11:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Vannak ezek az iPhone klónok, amik kinézetre eléggé hasonlítanak a valódihoz, de borzalmasak. Keress rá: SciPhone i726

i4s-re csak akkor ha az iOS korlátai nem zavarnak.

2012. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem erre a hamisítványra gondoltam. Eredetire.hallottam, hogy zárt rendszer az ios. De mégis mennyire? Tényleg nrm éri meg?
2012. aug. 9. 16:18
 6/10 anonim ***** válasza:
én csak amiatt nem cserélném, mert csak 8 gigás. nagyon kevés, nekem 16 gigás van, azon most van 8 giga szabad, úgy hogy van rajta kb 200 zene meg eu navigáció, garageband meg néhány játék. különben meg ezt leszámítva körülbelül egy értékben lennének, ha azt nem nézzük, hogy s2nek jobb a hardvere, meg a kamerája. i4 akkuban is tovább bírja nála...tapasztalat, mert fater s2-t használ, pedig ő nem is az a multimédiás, piszkálós, csupán ez jutott céges telóként...:D
2012. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Utolsó: nem zavaró a kis kijelző a nagy után? Eközött a két mobil között vacilálok, hogy maradjon az s2 vagy cseréljem i4-re. Te lecserélnéd?
2012. aug. 9. 20:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is S2 van de én még egy 4S-re sem cserélném.1-azért mert kevés embernek van az ismeretségeim közt iphoneja 2-nekem nagyon zárkózottnak tűnik 3-gyengébb proci 4-kisebb kijelző 5-szerintem egy iphonet könnyebben szétversz,elég egyszer betonra elejtsd 6-nincs memóriakártyának hely 7-nem támogatja az USB OTG-t.Persze,az S2nek is 40-50e egy képernyő,ha betörik,de nem törik olyan könnyen mivel Corning gorilla glass..és nem tudom,nekem sokkal jobban tetszik az android mint iOS...én a zárkózottsága miatt nem tudnám kihasználni + kevés lenne az a 8GB belső memória,amiből még a rendszer is használ..
2012. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönom! Akkor maradok az s2nél.
2012. aug. 15. 23:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp maradj az S2-nél!

Jobb az iPhone 4-nél!

2012. okt. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!