Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon készüléket szeretnék...

Telefon készüléket szeretnék vennék, csak nem tudom hogy melyiket vegyem, mivel három telefon készüléken gondolkozom! Samsung Galaxy S III, HTC One X vagy egy iPhone 4S?

Figyelt kérdés

Melyik telefont érdemesebb meg venni?Arra kérnék mindenkit, hogy aki tud tapasztalatát írja le nekem! Mert nagyon kíváncsi lennék rá! Mindent szeretnék tudni, mert nem egy-két hónapra vennék készüléket hanem minimum 2-3 évre!

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!



2012. aug. 9. 18:11
 1/8 bp1985 ***** válasza:
htc.
2012. aug. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Htc-t vedd. Az olcsóbb, és jobb az s3-nál ( mobilarena-ról olvasd el az összehasonlító tesztet, iphone-t meg már nem érdemes venni, inkább akkor érdemes kivárni az 5-öt.
2012. aug. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen HTC ,de ha iphonet akarsz akkor vard meg az otost,mert akkor a 4s-nek lemegy az ara.
2012. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzá szólásokat igazából indokot eddig senkitől sem kaptam, hogy miért, pont ezt vagy azt a telefont se itt se a baráti köreimben sajnos :(...


De jól át fogom még gondolni, azért köszönöm szépen :)

2012. aug. 13. 02:55
 5/8 anonim válasza:
Hát szerintem ha jó minőségű telefont szeretnél és hosszabb időre mindeképp iPhone..
2012. aug. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bp1985 ***** válasza:

ha jó minőségű telefont szeretnél és hosszabb időre mindeképp iPhone..



Az a jó minőség, amit egyszer leejtesz, és darabokra törik?

2012. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kedves utolsó!

Nekem is 4S-em van, többször leejtettem, semmi baja! És tudod itt is érvényes a valamit-valamiért elv: Az iPhone 4S előlapja és hátlapja is üvegből van - valljuk be, ezt nem sok telefon mondhatja el magáról - míg más telefonok hátlapja - beleértve az S3-at is - gagyi minőségű műanyagból készül. A 4S mellett szól az is, hogy évente minimum 1 frissítést kap még legalább 3-4 évig.


Kedves kérdező: 4S-t vegyél, hisz letisztult, egyszerű, de a legjobb. Minden megvan benne ami egy telefonba kell. Akadni sohasem akad, lefagyni egyszer se fagyott le nekem, karcolódni max. a hátlapja karcolódik, szóval arra vigyázz!


Remélem segíthettem. Üdv.

2012. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Iphone :) Az utolsónak meg: Tehetsz ez ellen is valamit, veszel egy Vapor fém imbuszos telefonprotektort, és se a hátulja/eleje nem karcolódik, és ha leejted akárhogy, akkor sem reped törik!
2012. okt. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!