Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már nem ingyenes a 0. facebook...

Már nem ingyenes a 0. facebook.com? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap feltöltöttem a kártyámat 1500 Ft-tal. Ugye T-mobile-os vagyok. 800 Ft volt még rajta. Az ingyenes facebook-ra mentem. Majd nem engedett netre kapcsolódni és kaptam az sms-t hogy az egyenlegem 15 ft alá csökkent. miért?! Elegem van. A telefonomról állandóan csak tűnik el a pénz. pl. a múltkor feltöltöttem 3000 Ft-tal. Volt rajta 945 Ft. Nem telefonáltam és nem neteztem. Mikor következő nap megnéztem már csak 935 Ft volt rajta. És így szépen mindig vont le ilyen apróbb összegeket. Most is suttyba ment a pénzem. Legszivesebben széttörném valaki fejét a telefont.. : @@@@@@

2012. aug. 9. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
De kérlek, az ilyen panaszokkal fordulj a T-Mobile-hoz.
2012. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát.. kábé meresztik a szájukat és annyit mondanak hogy 'nem tudunk vele mit kezdeni'. Töltse fel újra a számláját és nézze meg hogy von e még le pénzt..'
2012. aug. 9. 18:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem futnak olyan alkalmazásaid, amihez net kell /időjárás, hírek, chat, msn.../ ? Ezek pikk-pakk leszívják az egyenlegedet.
2012. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem a facebook eszi az egyenlegedet, hanem az automatikus frissítések, szinkronizálások. Tiltsd le rajta a netet.

Okostelefonhoz okos felhasználó is kell.

2012. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nincs letiltva a net?

Ilyen hibát nem szabad elkövetni, amikor kézbe kapod a telefont, már akkor rögtön meg kell csinálni ezeket!!

2012. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem okostelefon. Nokia c5-03. Symbianos.. nem futnak közben más programok. Sem időjárás, sem semmi.
2012. aug. 9. 19:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Pedig egy Symbianos telefon is okostelefon.

Valami akkor is használhatta az adott időszakban a netet a háttérben, mert mástól nem igazán tud ilyen gyorsan eltűnni a pénz a kártyádról. Vagy lehet, hogy wifin akartad használni a netet, de szó nélkül átváltott mobilnetre.

2012. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De az enyém nem okostelefon. És eddig mindig is wap-ról volt ingyenes. Most is így használtam. Miután leszívta a pénzem megnéztem az előzményeket és nem volt semmilyen más weboldal megnyitva..
2012. aug. 9. 19:50
 9/10 bp1985 ***** válasza:
Böngésződ milyen?
2012. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a telefon alap böngészője az Origo. azt használom.
2012. aug. 10. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!