Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri ennyiért eladni?

Megéri ennyiért eladni?

Figyelt kérdés

Másfél éves Nokia N95 8GB telefonomat szeretném eladni. 50.000 Ft-ért hirdettem meg irányárban. Nincs hozzá doboz, csak töltő, headset, tv kábel, adat kábel, leirás, cd.

Garancia már nincs rá. Viszonylag jó állapotban van.

Eddig két jelentkező volt rá, az egyik 42ezret akart érte adni, a második 47ezret. Megéri a 47ezres vagy várjak jobbra? Mert ahogy láttam használtan kb ilyen árban vannak ezek.


2009. júl. 20. 20:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a 47ezres el is jönne érte majdnemhogy házhoz.
2009. júl. 20. 20:29
 2/6 anonim ***** válasza:
jó az nagyon is, add el !
2009. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen? Csak mer általába ha kitüzöm h eladom ennyiér, akkor annyiér is szoktam általába adni. De ez valóban jónak tünik.

Várom a további érveket.

2009. júl. 20. 20:37
 4/6 anonim válasza:
Szerintem is jó áron adod el!
2009. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is add el. Ha irányárnak írtad, nem fixnek, akkor maradj is hozzá hű. Legalább nem kell szenvedned az odajuttatással, postával;)
2009. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is megéri 47 ezerért eladnod, főleg hogy még el is jön érte, ne gondolkozz túl sokat
2009. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!