Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson xperi x8-as om...

Szőlősi szilveszter kérdése:

Sony Ericsson xperi x8-as om vam most vettem. De nem tudom hohy mért irja ki egyes játékoknál amikor installálni akarom, őket hogy ez az alkalmazás nem telepíthető ezen a telefonon. Meg lehet oldani?

Figyelt kérdés
Ezt meg lehet valahogy csinálni hogy azokat is fel tuggyam tenni mert xperia x8-ra töltöttem le őket? Előre is kösz.
2012. aug. 10. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem egy két éves telefont kellett volna venni, hanem 30-ért egy huawei y200-ast, és nem lettek volna gondjaid.


A szoftveres inkompatibilitásnak két oka lehet(azaz inkább három):

-Szoftveres.Az OS verziószáma alacsonyabb a megköveteltnél.Root és társai, majd egy főzött rom, egy nagyobb verziószámú OS alappal, és probléma megoldva.Megy a játékod, csak épp buktad a garit.Feltéve, ha újan vetted, vagy használtan és lenne még rá.

-Hardveres inkompatibilitás.Nem gondolod, hogy egy 2012-es játékot majd ki fog szolgálni egy két éves telefon?!Kb, mintha az NFS Shiftet egy win98-as gépen, és az akkori idők megfelelő hardverével akarnád játszani.

Max. akkor tudsz valamit kezdeni vele, ha megkeresed az armv6-ra optimalizált, és a telefon kijelzőfelbontásához igazított megvelelő változatát az appnak.Ami érdekes lesz itt számodra, hogy az X8 gyárilag szoftveresen nem képes nemhogy a multitouch-ra, de a dualtouch-ra sem, azaz a többujjal vezérelt játékoknak a gyári X8-on lőttek.Kell keresni egy olyan Romot, ami lehetővé teszi a dualtouch-ot, hogy legalább 2 ujjal tudd kezelni a telót.

Viszont előfordulhat ez is: custom romot telepítettél, opcionálisan ezzel eldobva a garanciát, sőt, még az adott felbontásra és cpu architektúrára optimalizált változatot is letöltötted a netről a játéknak, és mégsem fut.Ilyen esetben meg nincs mit tenni, gyenge a hardver, sőt lehet, hogy a CPU Overclockingal sem mennél semmire.


Összegezve: ha játékra vettél telefont elsősorban, akkor beletenyereltél a sz*rba, mert az X8 egy belépőszintű alap telefon, mindenre jó, csak játékokra nem.Főleg komolyabb játékok futtatására nem.

2012. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vágom xD
2012. aug. 10. 15:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Játékokra ez a telefon nem alkalmas.

Ha te telefonon akarsz játszani akkor mélyen nyúlj a zsebedbe (legalább 50.000 Ft. és ezt használt árban értem!

2012. aug. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de vannak rá có játékok el is indulnak csak nem mindegyik
2012. aug. 11. 10:04
 5/8 A kérdező kommentje:

de most figyeled ez is jó játék elmegy tajta

http://www.youtube.com/watch?v=8ibXRExvRu0&feature=related

2012. aug. 11. 18:36
 6/8 A kérdező kommentje:
2012. aug. 11. 18:37
 7/8 A kérdező kommentje:
2012. aug. 11. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja....ezek az X8-asokon már főzött rom fut, ami támogatja a dualtouchot legalább, hogy kétujjas vezérlés is működjön, a cpu feljebb van húuva, hogy ezeket a komolyabb játékokat futtassa, illetve maguknak a játékoknak az armv6-os cpu architektúrára optimalizált, tört változata fut a telón.Így lehetséges.Pont úgy, ahogy az első hsz-ben kifejtettem neked.
2012. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!