Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom leállítani a...

Hogyan tudom leállítani a letöltést Sony Ericson Xperia X8 telefonomon?

Figyelt kérdés
Böngésztem a neten és gyanútlanul rákattintottam egy bannerre amitől elkezdett letölteni egy videót a telefonom. Alapvetően nincs rajta internet ezért nem akkora a baj, csak zavar amikor lehúzom az értesítéseket, meg szeretnék nyugodtan wifizni rajta úgy, hogy nem kell félnem mit tölt le. Mindenhol kerestem de az értesítéseknél a letöltés sávra kattintva nem történik semmi, a beállításoknál meg nem találtam semmit ami segítene. Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. aug. 10. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Elidnítod a böngészőt, menü gomb, aztán találsz egy olyat, hogy letöltések. Itt le tudod állítani.
2012. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!