Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen véleményetek van a...

Milyen véleményetek van a Blackberry 9360-ról?

Figyelt kérdés
Amit csak tudtok, léci írjátok meg. Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre. Nagy baj, hogy ha jól tudom, nincs magyar menüje?
2012. aug. 13. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy Curve modell a Blackberrytől. Nevezz sznobnak de nekem a Curve sorozat nem nyerte el a tetszésem. Gyenge hardver, nagyon sokat spórolnak ki az olcsóbb darabokból. Sokan úgy gondolják a Blackberry jó hírét ezek az olcsó modellek csorbították meg (szerintem a korlátozások és az ebből születő, hiányos Appworld, de ebbe ne menjünk most bele).


A 9360 as szerencsére egy jól felszerelt Curve. Ami nem tetszik benne az a lapos qwerty gombsora. Nem úgy működik ahogyan azt egy Boldon megszokhattuk, de az ára sem a Bold szintjén mozog.


A 7es operációs rendszer fut rajta és van neki Magyar menüje. Mindent elérhetsz rá amit egy másik Blackberryre is. Sajnos a gyengesége is ez. Mivel nincsenek rá igazán alkalmazások, illetve fejlődő alkalmazások. Egy öreg symbian rendszerre is több és jobb minőségű app tölthető le. És mondom/tapasztalom ezt egy 9900-as (vagyis a jelenlegi legfejlettebb Blackberry modell) tulajaként.


Telefonálni kényelmes és jó. Üzeneteket írni és fogadni szintén. Játékokkal nem igazán kényeztet el, ahogyan olcsónak sem nevezném a fenntartását mivel folyamatos mobil internet igénye van (annak ellenére hogy van benne wifi) de ha amúgy is mobil netet használsz olcsóbban jössz ki mint bármelyik másik telefonnal. Igazi hiány egyedül nekem az offline GPS szolgáltatásban van. Nagyon-nagyon nagyon kéne rá egy.

Van pár jó húzása a rendszernek. Ilyen például hogy beállíthatsz neki automatikus ki és bekapcsolást (amolyan hibernálást). Így estére nem meríti az aksit feleslegesen. Kellemes és nem tolakodó az értesítési területe sem (nem úgy mint a lökött symbiané)


A Curve mellett szerintem viszont simán együtt fut a Nokia, a Samsung vagy a Motorola qwerty telefonja is (illetve a többieké is). És mivel azokon nem a Blackberry rendszere fut talán még jobban is jársz vele ha az alkalmazások igazán fontosak de a mobilnet kevésbé. Ha csak telefonálni, netezni/chatelni kell és egyébként is mobilneten lóg az ember folyton, akkor egy nagyon jó választás bármelyik Blackberry.


Dehát manapság ki vesz telefont csak arra, hogy kommunikáljon?

2012. aug. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
VAN MAGYAR MENÜJE!
2012. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

senki nem mondta, hogy nincs magyar menüje

szerintem nagyon jó kis telefon, nem fogod megbánni az biztos

2012. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!