Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az újfajta lítiumos akksikat...

Az újfajta lítiumos akksikat ki kell sütni?

Figyelt kérdés
Vettem egy Xperia U-t és nem tudom, megéri-e kisütni 2-3-szor. Én úgy olvastam, elvileg ezeket már kisütni sem lehet az elektronika miatt, de azért gondoltam megkérdezem itt, hátha mégis növelhető az élettartam. :)

2012. aug. 13. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Nem lehet őket kisütni, max a sütőben. De utána nem fogod használni, az is biztos.
2012. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretik ha lemeríted őket sőt inkább mindig tölts rá mert az a jó ha fel vannak mindig töltve és alacsony töltésen lehetőleg ne használd gyakran.
2012. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy kb. 7 éves nokia telefonom van, amiben li-ionos az aksi. Az esetek 99%-ában hagytam, hogy teljesen lemerüljön, és csak utána töltöttem. Mostanra a 10-ről 5 nap lett a készenlétije. Viszont most, hogy vettem egy 890mAh-s töltőt (régen 350mAh-s töltőm volt a 760mAh-s aksihoz), 10 napra felment megint, bár sejtem, hogy nem fog tartani újabb 7 évig.
2012. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!