Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerülhet egy egész...

Mennyibe kerülhet egy egész kijelző, üveg csere egy samsung galaxy s plus-on?

Figyelt kérdés
szerintem a kijelző, üveg meg az érintőpanel is tönkre ment. mennyibe kerülhet ez? és mennyire nehéz beszerelni?

2012. aug. 14. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
ha Samsung szervizben csináltatod meg és még garanciás akkor ingyenes,de ha nincs már rá garancia akkor lehet h van 20 000 ft is.de ha nem márka szerviznél akkor 5 000-10 000 ft lehet
2012. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Betört kijelzőre nem valószínű, hogy vállalnak garanciát de kérdezz rá azért! Szerintem is 20.000 körűl lehet. Sajnálom a telódat :( nekem is galaxy s van.
2012. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én is sajnálom, ha meglesz csináltatva utána kötelező lesz tokban tartani.:) köszi az infót bár szerintem tuti drágább mert ebay-en ami olcsó, 26ezer forint volt csak az alkatrész.. de majd kiderül.:)
2012. aug. 15. 00:38
 4/4 anonim válasza:

Szia,

mennyiért sikerült végül megcsináltatnod? ugyanis nálam is hasonló probléma merült fel...

2013. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!