Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomat egy Sony Ericsso...

A telefonomat egy Sony Ericsson xperia mini pro-ra cserélem, de a töltő részét ki kell cserélni (az xperiának), ez mennyibe kerül kb?

Figyelt kérdés
Meg eleve, mi az, hogy a töltő részét ki kell cserélni?Azt, amibe beledugom a töltőt?(lehet, hogy nagyon egyértelmű, de ne nézzetek hülyének, lány vagyok :D)A válasz(oka)t előre is köszönöm!

2012. aug. 14. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne cserélj olyan mobilra amit javittatni kell, nem éri meg .

Ha egyszer így vigyázott az illető a mobiljára akkor más baja is lehet, amit elsőre nem látol.

Tudom miről beszélek, cseréltem én is olyan mobilra amelyik nem volt teljesen jó és megbántam mert nem működött sosem rendesen

2012. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi?De mit kell rajta lecserélni?
2012. aug. 14. 17:19
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem mond meg akijé a telefon hogy javitassa meg aztán cserélsz ,így legalább megszabadulsz a problémától :)
2012. aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!