Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy iphone 4 clont...

László gergő kérdése:

Kaptam egy iphone 4 clont ingyen persze aku hibával valahol lehet a neten akut hozzá venni csak hogy megnézem miben tér el az igazi iphontól?

Figyelt kérdés

iphone 4 clone képek [link]


[link]



2012. aug. 14. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
nézz körül a vaterán
2012. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cloofer ***** válasza:
Add el a sz*rba, a klónok semmmit nem érnek
2012. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy dobd ki, többet érsz. az a baj, hogy ha belegondolsz, először is találnod kell egy pont ugyanolyan noname akkut, mivel minden klónban más és más akku van. másik meg max 2-3 ezret érnek az ilyenek, veszel egy 4-5 ezres akkut, máris minuszba vagy, és nem tudhatod, hogy más hibája esetleg van-e.
2012. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz a tippet de már eldobtam nem kutatok már aksi után fölöleges ugy ahogy irtad csak a kivácsiság vezérelt hogy miben tér el az igazi iphonomtól de enyit nem ér meg a kuatatni az aksi után
2012. aug. 15. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!