Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek a telefonok ugyan olyan...

Ezek a telefonok ugyan olyan jók, mint mondjuk egy samsung? Nem tudom, hogy mi a jó és mi a rossz egy telefonnál.

Figyelt kérdés

Nálam a lényeg a jó kamera, sok játék, hasznos alkalmazások, widgetek, word, excel, pdf fájlokat megtudjak nyitni. Androidos legyen.

Telefonok:

[link]


[link]


2012. aug. 14. 13:45
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]

Igazából erről az oldalról, vagy más oldalról ha 35-40 ezerig 4"-es vagy nagyobb kijelzős jó telefont ha mondani tudták az is jó.

2012. aug. 14. 13:48
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja és két sim kártyás előny, de nem annyira hú de fontos.
2012. aug. 14. 13:49
 3/10 anonim ***** válasza:
hát most csak a samsung galaxy s jut eszembe (nemtudom mennyibe kerül de 50.000alatt van azt tudom) motorola droid 1-2 (ezek 3.7"-osak de van qwerty billentyűzetük) és motorola defy (ez is 50.000 alatt van asszem)
2012. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az első linken nem androidos telefon hanem windows mobile operácios rendszer van, lásd a középső érintőgom ikonja, továbbá csak 2 megapixeles ,tehát borzalmas képeket csinál. hát kb ennyire jó.

A második pedig egy htc klón mobil, ugyhogy erről ennyit.

2012. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért? Az baj, ha klón? Attól nem működhet jól? Telefon téren nagyon "szőke" vagyok.
2012. aug. 14. 14:27
 6/10 anonim ***** válasza:
hát én csak annyit mondok KLÓNT NE VEGYÉL:) az rossz nem igazi telefon nem jo
2012. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem nekem lenne, hanem a tesómnak nézem. Van egy közös ismerősünk aki 25 ezerért egy t-mobilos telefont ad (ami 80 ezer körül forog a mostani ára.) A tesómnak ajánlotta, csak mivel ő vodafonos így neki nem jó. És most egy kis bűntudatom van. Mert olyan mintha tőle nyúltam volna le :D
2012. aug. 14. 14:37
 8/10 anonim ***** válasza:
hát vodafonos.. nem nagy probléma lehet függetleniteni
2012. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nemtudom, de egy biztos klónt vagy névtelen megbizhatatlan gyártótól származú telefont ne vegyél, a te érdekedben mondom, unokatestvérem megjárta egy hamis nokia n9-el
2012. aug. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még van rajta 1,5 év garancia
2012. aug. 14. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!