Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A duci embereket miért nem...

A duci embereket miért nem tekintik ugyan olyan embereknek mint az "átlag" testalkatúakat? (csak azért mert én is duci vagyok és olyan rossz hogy kiközösítenek. )

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
foggyál le és nem fognak kiközösitenim :)
2012. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*kiközösiteni
2012. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem ilyen egyszerű,ilyen a testalkatom :( próbálkoztam heti 7 napban sportolok kb 2 órát nem eszek zsírosat se...
2012. jún. 13. 20:28
 4/14 anonim ***** válasza:
akkor esetleg keress olyan barátokat akik maguk sem vékonyak :)
2012. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem jól próbálkoztál, mert talán nem néztél utána a táplálkozás és az anyagcsere témáinak. Ne azokat a hülye diétákat kövesd, amiket agyon reklámoznak.

Aerob mozgás és kalóriadeficites táplálkozás szükséges.


Amúgy bizonyos helyeken és időszakokban a kövérség volt a trendi, de akkor is azért, mert akkora szegénység volt, hogy csak azok tudtak kövérek lenni, akik az átlagnál módosabbak voltak. :)

2012. jún. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Szia! Hát nagyon sajnálom, hogy ez így van. A mai világ annyira ellenszeves, az emberek gonoszak, rosszindulatúak. Ítélkeznek mások felett, mintha ők tökéletesek lennének. Én sem vagyok egy vékonyság, 169cm, és 74 kg. Nem mondanám magam kövérnek, habár ha azt nézem, hogy a mai világban mi az ideál, akkor az vagyok... Elég szomorú hogy az emberek többre tartják a külsőségeket, és mennek a hülye média után, amit az diktál, minthogy próbálnának az emberben más értékeket is észrevenni.
2012. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
174 cm 52 kg soknak számít?
2012. jún. 24. 09:16
 8/14 István1990 válasza:

Egyáltalán nem vagy duci se,ilyen magassággal és testsúllyal nagyon jól nézhetsz ki ;)


22/F

2012. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nem vagy dagadt, hidd el nekem. Amióta az eszemet tudom mindig azt éreztem, hogy egy hájas, kövér, disznó vagyok amit család, barát, oszt. társ. helyeselt. És miért? Mert hiztam 155/40-re egy kilót. Nos az önbizalom hiány és elkeseredettség miatt ez a 40kg megduplázódott. Előtte lehettem volna modell ha elég magas lettem volna.
2012. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9#: Nem kell a kifogás.


Ha én elkeseredek, attól még nem hagyom abba a sportot és a helyes táplálkozást.

2012. szept. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!