Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » K0nyörgöm! Hogy tudnék távoli...

K0nyörgöm! Hogy tudnék távoli letöltést csinálni a mobilomra? LENT

Figyelt kérdés
ellopták és nyomkövető kéne. Azt mondták menjek fel az "android marketplace"-re (amit mellesleg nem találok) és ott távoli letöltés. szóval ha valaki részletesen (linkel) elmagyarázná annak egy életig hálás lennék,

2012. aug. 14. 14:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT! és mikor küld üzenetet a helyéről? :/
2012. aug. 14. 14:35
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, ez felejtős mert a telefonon aktiválni kell a funkciót hogy SMS-t küldjön, és a GPS-nek is bekapcsolva kell lennie.
2012. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pontosan melyiket telepitetted?
2012. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szóval : azóta mást csináltam : most telepítettem az android lost-ot és elküldtem smsben az androidlost registert a számomra elvileg kis idő után bekéne indulnia hogy irányíthassam de még semmi pedig már eltelt 5 perc (csak azért idegeskedem mert az a szemét letörli ha feltöltöm) szóval működni fog?
2012. aug. 15. 02:23
 5/11 A kérdező kommentje:
na várjunk... ha kivette a simkártyát hiába küldöm rá az smst . könyörgöm segítsetek :'(
2012. aug. 15. 02:56
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezen mas sokat nem lehet segiteni, esetleg az ezek szernt meg bejelentkezve maradt Google fiokkal lehet valamit kombinalni, de hirtelen nem jut eszembe semmi...

Azelott kellet volna ezeket telepiteni mielott elloptak.. :S

Kulonben milyen telefon volt, es hogy loptak el? :S

2012. aug. 15. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el, de hatha segit valamit:

[link]

2012. aug. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
UTOLSÓ ELÖTTI :nos már sok helyen leírtam és nem akarom hogy mindenhonnan én follyak :$ tessék itt leírtam :D : http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..
2012. aug. 15. 08:14
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó: olvasd el a dolgokat azért vannak -.- amúgy már próbáltam pont ez a probléma :)
2012. aug. 15. 08:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Hat kedves kerdezo, nem nekem loptak el a telefonom..

Idot szanok rad, utana nezek, erre te beszolsz...gratulalok, csak igy tovabb, ezt kell csinalni azzal, aki segiteni probal.

2012. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!