Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg ilyen drágák az jó...

Tényleg ilyen drágák az jó telefonok?

Figyelt kérdés

Új telefont kellene vennem, mert a régi tönkrement, a T-mobile honlapján néztem árakat, és teljesen ledöbbentem, hogy 25 ezerért nem lehet már "normális" telefont venni, csak sz*ar gagyit. Régen ennyiért meglehetett venni az akkori legjobbat, igaz az még nem volt okostelefon meg érintőképernyős, de akkor azok voltak a legjobbak és nem kellett értük százezreket kiadni. Egyébként kártyás telefont akarok, nem előfizetéseset.

Esetleg tudnátok javasolni, olyan telefont, amit max 25 ezerért megkapok, tudok vele zenét hallgatni, és alapból van benne pár giga memória?



2012. aug. 14. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
28 ért tudsz venni Huawei y200, ami nagyon jó telefon az árához képest.
2012. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez nem is tűnik rossznak, köszönöm! :) Kicsit gyanús, hogy ilyen olcsó, remélem nincs benne átverés :D

Azt nem tudja véletlenül valaki, hogy hol lehet megnézni, hogy bizonyos üzletekben milyen telefonok kaphatók, anélkül várni kellene rá, mert nincs raktáron? (konkrétan csongrád érdekelne)

2012. aug. 14. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem átverés, csak mivel sokan nem ismerik a Huawei márkát, ezért adnak minőséget kiváló áron.
2012. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés, hol láttad 28 ezerért? Megnéztem most, és 30-33 között látom mindenhol.
2012. aug. 14. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg most olcsóbbak a telefinok, mint régebben. Pl. Az N90 korában (2006) az 600 euróba került, mist meg ennyiért olyan telefont vehetsz, mint akkor egy középkategóriás számítógép. Vagy ha visszamész 2002- be az első szines ericsdon korába az 800 euró.

30-40 ezer forintért jó telefont tudsz venni.

2012. aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is az y200-at vedd, és 30000-et is megér.
2012. aug. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!