Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Mi baja lehet a...

Segítség! Mi baja lehet a telefonomnak? (Samsung Galaxy s 2)

Figyelt kérdés

Samsung galaxy S 2-m van. Pár napja nem tudok sem hívni vele sem sms-t írni, pedig minden számla be van fizetve. Ha hívni próbálok ezt írja ki: mobilhálózat nem elérhető. Észrevettem, hogy a mobil netem is magától lekapcsolt, visszakapcsolni pedig nem lehet. Ráadásul magától villog a telefon ha ahhoz van kedve...

(nem vírus, van rajta vírus irtó és semmit nem talált)

Szervízbe egyenlőre nem tudom vinni szóval ha valakinek volt hasonló problémája és meg tudta oldani, kérem jelezze.



2012. aug. 15. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy lekapcsolt a halozatrol.


Kapcsold ki, vedd ki az akksit, vedd ki a sim-et, majd rakd vissza oket, es varj 10 mp-et, es kapcsold be.

2012. aug. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mielőtt szervízbe vinnéd, tudnod kell, hogy egyszerű szoftverhiba lesz, amit te magad könnyedén, otthon orvosolni tudsz: HARD RESET kell neki, ekkor újrateszi az egész operációs rendszert, s olyan lesz a telefon, mint amikor vetted!


Hard Reset a készülékeden:

[link]

2012. aug. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mind két megoldást megpróbáltam és egyik sem működött...
2012. aug. 15. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem érzékeli a sim kártyát.

Nekem is ez a problémám, csak nekem visszaáll, ha leveszem a hátulját és megbirizgálom egy kicsit. Szervizbe vidd el, nagyon értenek hozzá.

(valószínűleg alkatrészcserével megcsinálják)

Ja, és ha van fontos adat rajta akkor másold át pcre mert alkatrészcserénél mindent letörölnek róla

2012. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!