Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2048x1536-os a képfelbontása...

2048x1536-os a képfelbontása a telefonomnak. Háttérképet milyen oldalról tudok letölteni ingyenesen ebben a méretben?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Az internetről. Nyilván nagyon bonyolult megtalálni, csak a kiválasztottak képesek rá, de segítek: beírod a gugliba, hogy "2048x1536" és nyomsz egy entert. Tádádáááám!


Viszont tudom, miért kell neked okostelefon. Hogy legalább egyikőtök okos legyen.

2012. aug. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor csinálsz egy 2048x1536-os képet vele és berakod háttérnek...ennyi. :) Bár kétlem, h a kijelződ ekkora lenne, ugyanis ez a 3 mpixel-t jelenti. :D
2012. aug. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak menő csávónak akar tűnni ezzel a kijelzőmérettel. Hagyjuk, hadd higgye, hogy most mindenki őt irígyli...
2012. aug. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kamera felbontása lehet annyi, most olvastam valami csúcsok-csúcsa LG telefonról, hogy annak 1280x720-as felbontású kijelzője van.
2012. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Max 1280x720-as felbontással rendelkeznek telóban kijelzők; LG Optimus 4X HD, Samsung Galaxy S3, HTC One X, talán az Asus Padfone, ha nem tévedek, plusz amit kihagytam.

3Mp-s kamerával, amit leginkább alsó, vagy nagyon max alsó középkategóriában használnak, a telód kijelzőjének felbontása nem lehet több 320x480-nál.

Így keress rá a google-ben: 320x480 wallpapers.


Habár sokkal előrébb lenne itt mindenki, ha azt is elárultad volna, hogy milyen telefonod van, akkor legalább nem találgatnánk a vak világba, és a cinkeléstől is megmentetted volna magad, kérdező.

2012. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!