Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy Ace Plus-on...

A Samsung Galaxy Ace Plus-on lehet nem internetes játékokon játszani?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Samsung Galaxy Ace Plus-t,minden van rajta csak a játékokat nem találtam,a régi Samsung Champ-emről akartam átküldeni játékokat és nem engedte,én nem vagyok játékfüggő de azért jó ha a telefonon vannak játékok,meg ez nekem elég érdekes volt hogy okos telefon és nincsen rajta olyan alkalmazás hogy:játékok.Pedig minden izé van rajta Pl:zene, meg még minden más csak játék nincs.
2012. aug. 15. 09:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ártana azokat a sz*ros játékokat letölteni a google play-ről, vagy összehalászni az internetről, mint úgy általában minden más android tulaj...

A champedről meg küldheted ám a java alapú szemetet a telódra, csak épp kezdeni nem fog tudni vele semmit.


[link]


Itt vannak a játékok.

2012. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!