Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor számol fel díjat a...

Mikor számol fel díjat a T-mobile netezéskor?

Figyelt kérdés

Itt arra értem a kérdést, hogy a havi díjamban benne van 50Mb netezés, ezen felül elszámolják azt amit használok, vagy letiltják a mobilnetet?

Ha az itthoni Wifit használom, akkor annak semmi köze a mobilnethez, ugye?



2012. aug. 15. 12:36
 1/4 anonim válasza:

Attól függ hogy milyen a mobilinternet díjcsomagod! Mi a neve?

Van olyan ahol felszámolják és van olyan ahol csak lassabb lesz a netezés.

A wifinek nincsen hozzá semmi köze

2012. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi, Lájk díjcsomagban vagyok, abból is a kisebbikben.

Viszont még egy gondom van, szóval itthon vagyok, lekapcsoltam a wifit, erre kiírta, hogy forgalmat fog terhelni az, hogy bekapcsolva van a mobilomon valami, ezért nem engedélyeztem az adat hozzáférést a mobilhálózatokon, ez így rendben van (mivel gondolom ez terheli meg a számlám, esetleg)?

2012. aug. 15. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Like díjcsomagnál nincs túlforgalmazás. Ez ha jól tudom még a T-mobile oldalán is kint van. Én már egy párszor sikeresen túlléptem, de csak lassították a netet.
2012. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a gyors választ és a segítséget!! :))
2012. aug. 15. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!