Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C5-O3 Vélemények?

Nokia C5-O3 Vélemények?

Figyelt kérdés

Azoktól várom a választ akiknek ilyen telefonjuk van, milyen a használata megvagy vele elégedve tapasztalatok stb..

Wi-Fi-vel megvagy elégedve?


2012. aug. 16. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire kell. Én xperia mini prot vettem, nevelőapám ezt a nokia telefont velem egyidőben.


Előtte mindkettőnknek "buta nokiája" volt, szóval egy időben kezdtem tanulmányozni mindkettőt, és hát az android mérföldekkel jobb a symbiannál. Ha komolyabb célokra kell, akkor ne ezt a telefont válaszd, lassú, akadozik, wifi az hol felcsatlakozik, hol nem (én állítgattam neki, meg töltögettem rá dolgokat, és ami az én telómon fél perc meg egy perc volt, az az övén tíz perc szenvedés egy borzalmas rendszer megoldásaival) szóval...

Arról nem is beszélve, hogy az okostelefonoknak úgy van értelmük, ha gondolsz arra, hogy lesz e rá a későbbiekben háttértámogatás, a gyártótól, a nokia leáldozóban van, a csőd szélén, szóval míg én folyamatosan kapom a szoftverfrissítéseket, meg ilyen javításokat, ha a nokia becsődöl, akkor kb ott vagy ahol a part szakad, garanciával, meg mindennel kb cseszheted...


Én nem javaslom, biztos van előnyös tulajdonsága is, de ha hosszabb távra gondolkozol, akkor szerintem érdemesebb egy kicsit drágábban egy samsung, sony, vagy hasonló telefonra beruházni. Komolyan mérföldekkel sokkal jobb.

2012. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyike azoknak a jelenleg kapható telefonoknak, amiket nem szabad megvenni. A kijelzője rezisztív, már ez is komoly baj. Az oprendszere egy ősrégi Symbian, ami amúgy is lassú és ezt a gyenge hardver még jobban kihangsúlyozza, a böngészés siralmas vele. Csak alap dolgokra jó, de arra meg inkább jobb egy tisztességes butafon.
2012. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hugomnak szeretném szülinapjára, csak gimnazista használatra kellene arra pedig elég nem??
2012. aug. 17. 09:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak hasonló áron jobbak. Például a Huawei Ascend Y200, esetleg ha Vodafone-ost akarsz akkor pedig a Vodafone Smart II.

Attól, hogy olcsót nézel, még nem feltétlenül a legrosszabbat kell választani

2012. aug. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem egy éve van ilyen. És eddig meg voltam/vagyok elégedve vele. Szoftverfrissítés is van rá. A kijelzője nemhogy rosszbb, hanem jobb az androidosoknál, és a billentyűzet nagy és könnyen kezelhető. Próbálj meg az android billentyűzettel begépelni valamit. A kamerája is 5 MP, jó képeket csinál. A böngésző azért lehet lassú, mert lassú a neted, töltsd le az Opera Mini alkalmazást amivel tök gyors a netezés. A Wifivel sem volt problémám. Én ajánlom a telót.
2012. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2. Vagyok, de butaságot mondasz, már elnézést. A kijelző élessége nem attól függ, hogy android vagy symbian, hanem a telótól magától, ( és laikusként, sztem a mini promnak akkor is jobb a kijelzője mindkét telót kézben tartva, de ez már részlet kérdés). A gépeléssel kapcsolatban, szerintem igazad van, az összes érintős gépelés katasztrófa, ezért vannak olyan telók, amiknek billentyűzete is van, nem csak az enyém. A net pedig egy helyről lett nézve, szóval nem azzal volt gond, mert a másik teló gond nélkül tudta használni, csak a nokia makacskodott a wifinkkel.

Nézd, nem mondtam, hogy semmire nem jó, csak szerintem ennyi pénzért összehasonlítva, más okostelefonnal, egyszerűen nem éri meg, hacsak nem úgy tervezed, hogy majd egy év múlva úgyis veszel másikat.

2012. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!