Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerül a SIM kártya...

Mennyibe kerül a SIM kártya visszavétel a telenornál?

Figyelt kérdés
Ellopták a telefonomat, de én egyből letiltattam a számot és azt mondta az ügyintéző nő, hogy pár ezer forint..amúgy ez vicc, hogy nem tudta...

2012. aug. 16. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

sim kártya pótlása a telenornál:Új SIM-kártya a személyesen igényelhető a letiltástól számított 2 hónapon belül. Fontos tudni, hogy a kártya pótlását az előfizetés tulajdonosa kérheti vagy más személy meghatalmazással. Amennyiben a kártya pótlása a szüneteltetéstől számított 2 hónapon belül nem történik meg, a továbbiakban havidíjat számítunk fel.

Hűségnyilatkozat aláírásával vásárolt előfizetés esetén, a szerződéskötéskor aláírt Nyilatkozat alapján a SIM-kártya pótlására a szüneteltetéstől számítva 14 nap áll rendelkezésre. Amennyiben a kártya pótlása a rendelkezésre álló 14 napon belül nem történik meg, a Telenor kiszámlázza a készülékvásárlási kedvezményt.

A kártya pótlása díjköteles.

Az eljáráshoz a következő dokumentumok szükségesek:

Ha a kártya tulajdonosa magánszemély: az előfizető személyi igazolványa és lakcímkártyája. Amennyiben nem maga a kártya tulajdonosa kéri, akkor egy erre a célra kiállított meghatalmazás szükséges, melynek tartalmaznia kell a meghatalmazás tárgyát, a meghatalmazó és a meghatalmazott személyek adatait, személyazonosító okmányainak számait és aláírásait, valamint két tanú nevét, lakcímét és aláírását.


Igaz összeg nincs de szerintem olyan 2.500Ft.

2012. aug. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ellopták tavaly előtt. Akkor kemény 5 ezerért kaptam újat.
2012. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igy van 5000ft-ba kerul, ha feltoltos vagy a helyszinen 5000, ha elofizus akkor a kovetkezo szamlaban terhelik ki.
2012. aug. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úristen...ez rohadt sok
2012. aug. 20. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!