Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung corbyra sima képernyő...

Samsung corbyra sima képernyő üveg csere menyibe kerül?

Figyelt kérdés
Samsung corbyra új képernyő üveg kéne mert szilánkosra törtem:( Az érintője tökéletesen működik!!! Csak sima üveg csere kellene valaki tud nekem meg közelítő árat rá?
2012. aug. 16. 22:25
 1/4 anonim válasza:
aza telefon kuka vegyél ujat.
2012. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy olcsóbban megúszod ha újat veszel :DD amúgy olyan 5000-10000 ft között lehet :D
2012. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát kérdezősködtem már és még 20-ezret is hallottam nevetséges:D:D:D:
2012. aug. 16. 22:44
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Lap alja. Ha csak a digitizer(igazából te az érintő üveget/digitizer/stb. törted szilánkosra) ment tropára, akkor egy laza 9000 lesz + gondolom posta, plusz erre kb. 5 ezer minimum a szerviz díja, ha már nem garis.Ha a kijelzővel is gáz van, akkor nyugodtan csapd hozzá annak az árát is.Szvsz csak a kijelző csere árából 3-4 Corby-t beújíthatsz magadnak, ahogy az első is mondta, dobd ki a fenébe, csak vigyázz, mert veszélyes hulladék.

2012. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!