HTC vagy Motorola?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék vásárolni nagyjából 70 000 Ft os max keretem van rá. A Motorola Defy+ és a HTC desire S között gondolkodom. Tanácsok, tapasztalatok esetleg másik márka vagy típus? Válaszokat előre köszönöm.

2012. aug. 17. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában inkább xperia sola.
2012. aug. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Motorola Motoluxe
2012. aug. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát kedves utolsó:


Nézd meg annak a telefonnak az adatait.


Szvsz te ki a karsz baxni a kérdezővel...

2012. aug. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fenntiek közül a HTC a jobb, de én is inkább Solát vennék.
2012. aug. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szintén az Xperia Solára szavazok, de ha a kettő közül kell feltétlenül, akkor inkább Desire S.
2012. aug. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A HTC profibb jelenleg, de a Motorola elég strapabíró.
2012. aug. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem Motorola Defy-m van nagybátyámnak htc Desire HD és nekem tetszik mindkettő, de a htc halk kicsit és ez engem zavart mert volt már htc-m. A Motorola tényleg strapabiró és kemény aksija is van, nem úgy mint a htc-nek. Mert a htc nagy erős kijelzője meriti az aksit is normál használattal lemerül(persze ezek a Desire HD-re vonatkozik mert nem ismerem a többi htc-t) Te döntsd el h mit szeretnél! :)


htc Desire HD: http://www.youtube.com/watch?v=tfOLtnIGTRo


Motorola Defy: http://www.youtube.com/watch?v=i0r_Rn6suCk


Nem muszáj épp Defy-t vegyél v Desire HD-t vannak többféle tipusok is :) remélem segithettem :D

2012. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!