Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Keresek egy telefont ami nem...

Keresek egy telefont ami nem olyan drága "4-es érintőkijelzője van" androidos van rajta wifi és van fehér színbe is?

Figyelt kérdés

akinek van valami tipp akkor lécci teljes neve és kb. ára

a válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2012. aug. 17. 10:42
 1/5 anonim válasza:
alcatel ot991, alcatel ot995, zte skate :D ezeknek viszonylag nagy kijelzőjük van :) az árakat pontosan nm tudom, de ugy 30-60E között lehetnek :D
2012. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van fehérbe is?:O
2012. aug. 17. 19:52
 3/5 anonim válasza:
az alcatel ot991ben van fehér, a többiről nm nagyon tudok :D de szerintem lehetséges :D
2012. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én a Huawei Ascend G300-at ajánlom ez van nekem is és nagyon elégedett vagyok vele. A legújabb 3D-s játékok is kiválóan futnak rajta! Az ára 50ezer. Fehér színben talán így van csak [link] de fehér tok is van hozzá. [link] Felesleges drága telót venni, amikor csak jóformán a márkanév nyomja le a pénztárcánkat!
2012. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Itt a fehér: [link]
2012. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!