Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Drága barátaim! Lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drága barátaim! Lehetséges, hogy azért nem tudok barátnőt találni, mert: Szőke haj, kék szem,166cm, és picit fehér bőrű vagyok?

Figyelt kérdés
Többen mondták már hogy letagadhatnék 2-3 évet is magamról, mert 16 éves vagyok és hogy fiatalabbnak is nézek ki! Kérlek benneteket segítsetek, mert már napok óta ezen jár az eszem! Segítsetek! Köszönöm szépen!
2010. okt. 15. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
16 éves vagy,más kérdésem nincs is..Ráérsz még vele.
2010. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én is 16 vok és 13 évesnek gondolnak... Hát ez van, ami most hátrány, majd előbb utóbb előny lesz...
2010. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És mi miben tudunk segíteni? :D Én 180 fölött vagyok, barna haj, barna szem, és én sem találok. Ennyi. A fehér bőrön meg a napozás tud segíteni. :)
2010. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az a baj veled, hogy azt hiszed, hogy ezen múlik a dolog.. totális tévúton vagy, és amibe energiát kéne fektetned (személyiséged), arra még csak nem is gondolsz... :/ szomorú.
2010. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még nem volt barátnőm!! Pl: mire gondolsz ezalatt? Viselkedés? Nyitottság stb..?
2010. okt. 15. 22:36
 6/9 anonim ***** válasza:

hülyeségeken rágódsz tesókám...


-először is örülj neki h letagadhatsz 1-2 évet! az ellenkezője a rossz:)


-A paramétereiddel semmi baj nincs. szőke haj? kék szem? egy kis szoli és máris egy holywood-i sztár vagy.


-keresd lányok társaságát, szórakoztasd őket, piszkáld, érintsd meg... néha nyalizós szöveget tolj, néha légy határozottabb mond meg a véleményed,szeretik a kíhívásokat és a fura alakokat:D... pár alkalom után egyre lazábban, természetesebben fogod csinálni... azt ennyi


De az egész semmit se ér ha te nem fogadod el magad, látják ők is ezt.Kiszúrják egyből h ki a vesztes és ki nem. Ha elhiszed magadról hogy fasza csávó vagy ők is elfogják.


(egy 23 feletti srác aki a mai napig csak személyi ig. bemutatásával vehet alkoholt. ) :DDDDDDDD

2010. okt. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz szépen! :) (y)
2010. okt. 16. 00:12
 8/9 anonim ***** válasza:
azt értettem az alatt, hogy nem a külsőségeken múlik egy szerelem... hacsak nem pláza-ribit akarsz. Hanem a személyiségeden. Azt meg nem tudom, hogy min kéne változtatnod, mert az egyéniségedről nem írtál semmit... minden lánynak más jön be... az a gond, hogy azt hiszed, hogy a külsődön múlnak a dolgok: ez felszínes.
2010. okt. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Picit zárt vagyok! Nem nagyon szoktam lányokkal beszélgetni, mert nem is jönnek oda én meg nem merek! Egyébként másokkal nagyon jól eltudok beszélgetni.
2010. okt. 16. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!