Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Experia S-hez milyen...

Sony Experia S-hez milyen csomagot vásároljak?

Figyelt kérdés
Kb. 5000Ftos havidíjjal,net használattal szeretném megvenni a készüléket,de nem tudom melyik szolgáltatónál érdemesebb,és melyik csomag lenne a legpraktikusabb számomra.Mivel internetet kérnék rá,ezért valamelyest háttérbe szorul az sms és a percdíj, de persze jó ha nem a legmagasabb az sem.
2012. aug. 17. 11:57
 1/2 anonim válasza:
Xperia U-nál jössz ki nettel együtt legolcsóbban 5500-6000körül... szánj rá többet szerintem.:)
2012. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
S-t akarok mindenképp. Telenornál láttam 5000ért havi 180Mb multimédia keret,ami gondolom video töltést meg ilyesmit foglal magába.Ha többnyire csak fészbukot használok akkor meg úgyse gáz,mert az meg ingyenes. Percdíj 28, ami tűrhető azt hiszem.Csak arra vagyok kíváncsi ahogy nézegettem a másik kettő kínálatát,vajon összevetve melyik lehet a legpraktikusabb.
2012. aug. 17. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!