Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha ilyen telefont veszek,...

Ha ilyen telefont veszek, akkor beképzeltnek néznek?

Figyelt kérdés

Eddig egy Iphone 3GS-em volt. Megdolgoztam érte nyáron, de most viszont eladtam, mert elegem lett belőle, hogy a barátaim féltékenykedtek és mindig mondták, hogy nekem fele annyiba került a telefonom még is jó blablabla.

Nagyon rosszul esett, mostanában már elő sem mertem venni. Nézegettem a telefonokat, hogy milyet kéne vennem az Iphonom árából + a mostani nyári melóm pénzéből. Lumia 710 és 800 nagyon tetszik. Ezeken gondolkodom. Ugyanaz lenne a helyzet mint az Iphone-nál vagy még rosszabb???


2012. aug. 17. 17:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
17/L
2012. aug. 17. 17:49
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem fognak beképzeltnek hinni ha egy Lumia 800-ad lesz. Ha egy 710-ed, akkor meg pláne nem. Irigyed attól még lehet :-) De tudod a mondást: Jobb 100 irígy mint egy szánó! ;-)
2012. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A Lumia 800-al ugyanígy járnál, mivel eléggé drága cucc. Ráadásul közben ha ilyen barátok (inkább nem barátok) még szidni is fogják, hogy csak 7.8-as szoftvert kap, 8-ast nem. Ráadásul most nem érné meg, mivel nemsoká jön a WP8 széria, ami ezen mobilok árát majd lenyomja.
2012. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Huuhh.. Akkor úgy látszik, maradok az Iphonomnál, szerencsére jövőhéten jönnének + fizetnének érte, de akkor lemondom! ezt nem tudtam, hogy nem lesz frissítés a Lumiákra. Na, de akkor a lényeg, hogy bármilyen telefont veszek ez a hülye Iphone számít "menőnek".. -.-" Nem baj türelmesen várok, mert különben nagyon stabil telefon...
2012. aug. 17. 18:06
 5/15 A kérdező kommentje:
Bár nem tudom, hogy szoftverileg megérné e lecserélnem Windows Phonera..
2012. aug. 17. 18:07
 6/15 anonim ***** válasza:
43%

Lumiákat hagyd!

Nézz valami jó androidot!

2012. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Android az nekem nem tetszik! Volt már 1x, de elég is volt belőle.
2012. aug. 17. 18:14
 8/15 anonim ***** válasza:
mi nem tetszett benne? Ha jól tippelek, akkor akadozott?
2012. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen! És nem is az én világom. Mármint én az IOS-hoz hasonlítok. Ahhoz képest, nem valami jó.. =/ De mindenkinek más a véleménye és mindenkinek más tetszik. .
2012. aug. 17. 18:35
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem néznek beképzeltnek...Én HTC One X-el futkosok, egy volt osztálytársamnak pedig Nokia C7 Oro-ja van, még sem nézik nagyképűnek a suliban.
2012. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!