Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha ilyen telefont veszek,...

Ha ilyen telefont veszek, akkor beképzeltnek néznek?

Figyelt kérdés

Eddig egy Iphone 3GS-em volt. Megdolgoztam érte nyáron, de most viszont eladtam, mert elegem lett belőle, hogy a barátaim féltékenykedtek és mindig mondták, hogy nekem fele annyiba került a telefonom még is jó blablabla.

Nagyon rosszul esett, mostanában már elő sem mertem venni. Nézegettem a telefonokat, hogy milyet kéne vennem az Iphonom árából + a mostani nyári melóm pénzéből. Lumia 710 és 800 nagyon tetszik. Ezeken gondolkodom. Ugyanaz lenne a helyzet mint az Iphone-nál vagy még rosszabb???


2012. aug. 17. 17:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sajnos engem az Iphone-nal annak néztek... Pedig csak egy 3GS
2012. aug. 17. 19:03
 12/15 anonim ***** válasza:
ha normális androidot veszel az nem fog akadni.
2012. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
DE NEM AKAROK ANDROIDOT!
2012. aug. 17. 21:02
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
akkor vedd a szar lumiát, mit érdekel engem....
2012. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha más gondod nem volt az Androiddal, akkor annak a mobilnak leírod a típusát, amin használtad? Ha egyébként sem jön be, ezt nem láttad. :D


Helyette: Mindenképp várj még egy kicsit, mint írtam, mindjárt itt van a WP8. hátha lesz olyan árban, ami megtetszik. Ha nem, akkor is nyersz a dolgon, mert csökken a jelenlegi Lumiák ára.

2012. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!