Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia sola-ra van már ICS?

Sony Xperia sola-ra van már ICS?

Figyelt kérdés

Egy haverom mondta, hogy állítólag szolgáltatói telefonoknál(nem független)sokkal később lehet frissíteni, ez igaz?


Ha van rá ICS, akkor nincsenek hibái, mint pl. a tavalyi modelleknél volt valami az állapotjelző leddel?


Jelly Bean lesz rá?



2012. aug. 17. 22:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
ha 2012es modell akkor kell rá lennie
2012. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1. Igaz.

2. Nincsenek, mivel ez már jobb hardver.

3. Ezt még a Sony-nál sem tudják. Főzött ROM az valószínű lesz.

2012. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kösz!És ha most veszek egy Telenorosat, akkor azon lehet már?

Más módon nem lehet frissíteni?

2012. aug. 19. 21:39
 4/13 anonim ***** válasza:

Más hivatalos módon nem.

Őszintén: Nem tudom, hogy már van-e egyáltalán hivatalos Xperia Sola ICS, és hogy a telenor-nál mennyit szokott késni a frissítés. Általában 2-3 hetet.

2012. aug. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja jó, az nem olyan sok, igazából még nincs meg, csak néztem.
2012. aug. 20. 19:27
 6/13 anonim válasza:
És valaki rootot nem tud hozzá? Xda-n elég nehezen igazodok ki, angol tudás hiányában... :/
2012. aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6


Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!

[link]

2012. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
48%
Hogy te milyen okos vagy?! Szerinted nem kerestem eleget? Igazi magyar mentalitás! Nehogy értelmesen segítsük a másikat, még szopassuk is! Gratulálok!
2012. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem solám van. Leírom a tapasztalataimat.


1. Ez elvileg igaz, de én telenoros vagyok, és már a frissítés kiadásának napján (okt. 1.) föl tudtam frissíteni az ICS -re.

2. Én eddig hibákat nem tapasztaltam.

3. Nem tudom, szükségszerű lenne, de ismerve a Sony -t, kicsit később fog rá új szoftvert kiadni, mint a többiek.

2012. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 jabbagoa válasza:

Hali.

Nekem is sikerült lefrissitenem, bár a companion szoftvere a sonynak ilyenre szerintem alkalmatlan. :D a sony mobile update service-t ajánlom!

Amugy esetleg tudtok olyan oldalt ahol a Solával foglalkoznak? hibák tapasztalatcsere, okoskodás? :) pl én zte bladeről váltottam Solára és ég és föld a 2 teló de azért én stabilabbat vártam a Sonytól! pl amikor zenét hallgatok headseten és rányomok a kioldó gombra megdöccen a hardver megakad 1 picit a zene. az akksit azt alulméretezték és ezen nálam az ICS se változtatott. ahogy leveszem a töltőről eléghamar 99%ra ugyrik és hiába az akksikimélő mód/a net nem megy rajta ha igen akkor wifi és eszi az akksit/ erre valami okosság? bocs, hogy ide és ilyen hosszan de gondoltam hátha ezt a kérdést látja hozzáértő.

2012. okt. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!