Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android Jelly Bean vagy WP8?

Android Jelly Bean vagy WP8?

Figyelt kérdés
A rendszergyorsaság,stabilitás valamint a programok futtatása sebessége szempontjából érdekelnek a válaszok!

2012. aug. 18. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az Apollo-ra szavazok.
2012. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Android
2012. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Windows Phone 8
2012. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A WP8 várhatóan nagyon jó lesz. Nézd meg a Microsoft multitask módszerét, vagy a billentyűzetét például.

Mind a kettő olyan dolog ami nagyon jól használható, nem csak valami buta eyecandy.


A Jelly Bean amiért érdekes az pont az, hogy hová jutott a fagyogatós Foryo óta az android viszonylag rövid idő alatt. Mindkettőnek meglesz a maga helye.


Én is a WP8-re szavazok.

2012. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és én is wp8-ra szavazok.
2012. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
androidos vagyok de énis a wp8-ra szavazok ez így nemjó hogy ahogy az android egyre nő a hárdverigénye is nő. már nagyon nagy volt a hardverigénye a kis köcsög ics.nek is
2012. aug. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az Android-nak eredetileg nem az lett volna a célja, amire most használják. Eredetileg kocka (geek) státusszimbólumnak szánták. Az android előnye a root-olhatóság, belenyúlkálás stb. De amikor minden 13 éves kiscsaj kezében Galaxy Mini-t látok elkeseredem, hogy hova is jutott az android.

A WP8-at pont annyira szívlelem mint a WinXp-t amit muszájból használtam (nem volt más lehetőségem) de most már áttértem linx-ra.

Akinek telefon kell, az vegyen Nokia butafont. Akinek zsebszámítógép, az döntse el, hogy bele akar-e nyúlni a rendszerbe, vagy inkább az elé adott felületet akarja nyomkodni és nem foglalkozik a processzor húzásával, a kernel cserélésével stb.

Aki nyúlkálni akar, válassza a zöld robotot.

Aki dolgozni, az meg használjon 8 ablakot.

2012. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!