Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan telepítsem újra Alcatel...

Hogyan telepítsem újra Alcatel OT-995 telefonomat? A hivatalos program nem engedi.

Figyelt kérdés

Rootolt mobilon valami rosszul sült el, ezért nem tudom elindítani. Onetouch Upgarde azt írja ki, hogy "Nem érhető el újabb verzió, kérem próbálja újra később"


Most mit csináljak ? Mindenképp újra akarom telepíteni, és nem szervízben, hanem itthon...



2012. aug. 18. 11:16
1 2
 11/19 anonim válasza:

Nekem is ez lenne a problémám,rootolt és nem megy tovább csak az alcatel one touch logot kidobja és semmi több hard resetet is megpróbáltam,nem tölti be a csíkot,tovább dobja az alcatel one touch logóra!

:'(

valakinek nem volt esetleg ilyen esete?

Akinek volt vagy olvasta hogy hogy kell megoldani az megoszthatná velem!:\

Ötlet?

2012. nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Azóta akosodtam annyit hogy akár fel tudok tenni egy másik romot is... érdemes lenne utánnanézned. Így akár ICS-t is tehetnél rá. Ne ijedj meg tőle, nem bonyolult :)
2012. nov. 26. 13:51
 13/19 anonim válasza:
Üdv. nekem is kéne egy kis segítség! Visszaakarom állítani a gyári beállításokat, de kódot kér. mi az a kód? de végülis az is elég, ha valaki megmondja nekem, hogy hogyan kell kikapcsolni azt a funkciót, hogy a képeimet feltöltse a google fiókomba?
2012. dec. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
kapcsold ki a szinkronizálást a beállításokban
2012. dec. 9. 19:31
 15/19 anonim válasza:
nekem is ez a problémám. végre nekifogtam hogy feltegyem az ics -t a telefonomra, mert többet már nem tudtam várni ezekre a rohadt tmobile osokra, de most hogy megcsináltam (recoveryben: wipe data/factory reset; mounts and storage/format /system - /data - /cache; advanced/wipe dalvik cache, illetve van backupom is) nem lép tovább a onetouch logótól. megáll, semmi reakció gombnyomásra, akármelyiket nyomom hosszan, akár egyszerre is, nem, ő nem lép tovább. mit lehetne kezdeni, mert kezd elég aggasztó lenni, és ha jól tudom, ezzel garancia is veszett(?).
2012. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ez teljesen normális, a legelső bootolás akár 5-10 perc is lehet.
2012. dec. 19. 17:26
 17/19 anonim válasza:
tudod, Murphy figyel ^^ kiraktam, és rá egy fél órára meg is oldódott. azért köszi!
2012. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Akkor állítsd vissza a Gongerbread backupot. Állítólag már hivatalosan is kijött a magyar ICS, de én nem frissítem, elvagyok a franciával.
2012. dec. 19. 21:10
 19/19 anonim válasza:

Üdv!

Nekem is ez lenne a problémám, a Onetouch logónál lefagy, nem csinál semmit tovább.a recovery menüt be tudom hozni onnantól mit kell csinálni?

Ha tudnál segíteni azt nagyon megköszönném mert ez így nem állapot :)

2013. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!