Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták a telefonom, előfizet...

Ellopták a telefonom, előfizetés és hűségnyilatkozat rajta van a sim-en, az előfizetést mindenképpen meg akarom hagyni, az lenne a legjobb, ha csak egy új sim kártyát kapnék, egy másik számmal, ez lehetséges? T-mobile amugy

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
nem is kell másik szám sem, ugyanazt használhatod, szerintem egy új simkártya 4050 Ft(ha nem Magyarországon lennénk, akkor ez jegyzőkönyv bemutatása után ingyenes lenne...), így automatikusan a másik sim érvénytelen lesz.
2012. aug. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De igyekezzél letiltani addig is a számodat, mert csillagászati számlát csinálnak neked az előfizetéseden! S ha nem szólsz be rövid időn belül a 1430-on és nem jelented be a lopást, akkor kifizettetik VELED!
2012. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, erre voltam kiváncsi, ha 2 simnek van ugyanaz a száma, akkor mind a 2 érvényes lesz-e, de igy már tudom, h az új sim lesz használható, köszönöm!
2012. aug. 18. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!