Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez független?

Szerintetek ez független?

Figyelt kérdés

Itt az egyik ahova nincs írva hogy független de az se hogy nem lenne az: [link]


Ez ugyanaz de ott van független: [link]


Szerintetek az olcsóbb is az csak nincs oda írva? Mert szerintem ilyen oldalakon csak az van nem?


És jó ez az oldal vagy milyen megbízható oldalról rendeltetek már telefont?


2012. aug. 18. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem előtte hívd fel őket, hogy független-e. Gyanús, hogy az olcsóbbhoz nincs odaírva.
2012. aug. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi én is erre gondoltam . és nem tudod ez megbízgató oldal?
2012. aug. 18. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs tapasztalatom tőlük. Alul az oldal alján ott van két megbízhatóságot jelölő "díj". De javaslom, olvasgasd a facebook oldalukat, lehet érdekes bejegyzéseket találni, miszerint valaki nem kapta meg a telefont, vagy ilyesmi.
2012. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oks köszi, és más hasónló oldalról sincs tapasztalatod?
2012. aug. 18. 22:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs. Én új telefont szolgáltatónál, vagy olyan helyen veszek, ahol ki lehet próbálni. Mondjuk van egy olyan törvény, hogy az interneten vásárolt árut 8 napon belül kötelesek visszavenni, szóval kb, ugyan az mint a kipróbálás. Hasonló oldal amelyet ismerek, az a gsmline.hu, de itt általában a telefonokon nincs magyar nyelv, és azért olcsók mert nem mindig adnak a telefonhoz minden tartozékot. Aztán van a Vipphone, amiről negatívat még nem olvastam. De ha találsz ilyen oldalt, szerintem nézd meg ugyanígy a facebook oldalát, és ott láthatod az emberek véleményét is.
2012. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oks köszi, megnèzem
2012. aug. 19. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!