Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s 32Gb-t szeretnék...

Iphone 4s 32Gb-t szeretnék venni USA-ből, egy londoni cég által, azt mondták hogy összesen $350 szállítással együtt és elvileg független. Megbízható?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy új, és a gyárból rendelik . Csak arra gondoltam hogy megveszik előfizetésre utána meg nem fizeti senki és letiltják.

2012. aug. 17. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg kapsz 1 egyszerű klónt , ez nagyon alacsony ár , még a 16gb osra is alacsony
2012. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja igen ez meg a másik amire gondoltam ez nagyon alacsony ár érte...
2012. aug. 17. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehogy bedolj!!!!!!!!!!!


Ezek csalok.

2012. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Voltam Londonban egy Apple store-ban. A független iPhone 4s 16GB-os 500£ volt. Ebben pedig még szállítás sincs. A $350 az rohadt kevés, 100%, hogy átverés. Itt nézelődj USA beli árakról: [link] na most ha választasz színt, alul lesz egy olyan, hogy "Or get iPhone unlocked and contract-free" vagyis egy unlockolt iPhone 4s 32GB az USA-ban már mingyárt nem $350 hanem inkább 750$, és az Apple ilyen ár után már nem fizettet szállítást.
2012. aug. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az ár korrekt, viszont nem postázzák neked magyarba. Ha mégis, akkor viszont kártyafüggö a telefon. Itthon viszont nem kapsz olyan SIM kártyát ami belevaló.
2013. jan. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!