Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt válasszam az...

Melyik mobilt válasszam az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Sony Ericcson Xperia Ray vagy Nokia Lumia 710?

Néhai internetezésre, facebookozásra, alkalmi fényképezésre kéne főleg. Szinte soha nem játszom mobilom!


2012. aug. 18. 19:18
 1/4 anonim válasza:
A t mobilban nekem azt mondta az eladó, h a nokiák nem kicsit elmaradtak a fejlesztésben....és ezt nem csak ő mondta eddig.Sőt, tapasztalatom szerint bármilyen telefon jobb nála. De ezek csak vélemények. :)
2012. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a jelenlegi wp nokiák jók. Egy hátrány, hogy a 8 as wint nem kapják meg. Amire írtad tökéletes és gyors. Ott a rendszer gördülékenyebb a gyengébb vason is!
2012. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen képeket csinál a Ray:


[link]

[link]

[link]


Ilyet pedig a Lumia:


[link]

[link]

[link]


Netezésre szvsz alkalmasabb a Windows, ettől függetlenül, nekem Androidos Sony-m van. (Nem ez, )

2012. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Ray-nek több előnye van, mivel Androidos. Ha véletlen megunnád a felületét, akkor személyre is szabhatod akár + ha a jövőben ki szeretnél rajta véletlen próbálni egy játékot akkor nem mondod azt, hogy.. ó, de kár, hogy nem a másikat vettem. Micel az minden téren okosabb a wp7-nél. Èn is úgy voltam vele anno, hogy oké, Nokiát veszek, mert az úgy is elég lesz nekem, aztán láttam az Android előnyeit, és azért zavart, higy mit halasztottam el. Azóta követem, hogy melyik telefon mire képes.
2012. aug. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!